GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur i glas 15328016

nr 1532 8016

Skulptur i glas

Paula Barton, Sandblästrat glas. Signerad, daterad 1995. Längd: 13,5 cm, höjd: 10 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:30:34